Busy Chojnice – Holandia

Busy do Holandii z Chojnic

Dzięki firmie PLANTAN można szybko i wygodnie dostać się z Chojnic do dowolnego miejsca w Holandii. Bez przesiadek i straty jakże cennego obecnie czasu. Przejazdy organizowane są dwa razy w tygodniu: wyjeżdżamy w środy i w niedziele, zaś wracamy w piątki i we wtorki.

Podróż odbywa się w najnowszych modelach Forda Transita Custom z pełnym wyposażeniem i licznymi pakietami bezpieczeństwa (ESC, ABS, EBD), a trasę pokonują doświadczeni kierowcy z wieloletnią praktyką. Jednak to nie wszystko. Chcemy, aby mogli nam Państwo zaufać w 100%, dlatego w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie osób i bagażu AXA, a samochód posiada pełne Assistance. Oprócz tego zapewniamy komfortowe warunki przejazdu dzięki wygodnym fotelom ze składanymi stolikami oraz obszerną przestrzenią bagażową. Natomiast dzięki klimatyzacji z filtrem pyłowym czujecie się Państwo przyjemnie bez względu na panującą na dworze pogodę. Koszt przejazdu busem z Chojnic do Holandii uzależniony jest od kilku czynników, między innymi od terminu wyjazdu czy ilości podróżujących osób – naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Jednak możecie być Państwo pewni, że u nas zawsze można trafić na świetną okazję i otrzymać najlepszą ofertę cenową.

Chcąc uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny (+48 664-310-669, +48 698-774-170), mailowy (kontakt@przewozy-plantan.pl) bądź za pomocą formularza rezerwacyjnego. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy najlepszą warunki, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119