Busy Elbląg – Holadnia

Busy do Holandii z Elbląga

Niezależnie od tego, w jakim celu chcą Państwo udać się busem z Elbląga do Holandii, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę: szybką, bezpieczną i komfortową podróż w rewelacyjnej cenie. Brzmi świetnie, prawda? Przyjrzyjmy się bliżej naszej propozycji.

Na miejsce dotrą Państwo szybko dzięki dojazdowi pod wskazany adres. Tym samym nie tracą Państwo czasu na szukanie kolejnego środka transportu czy przesiadki. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Mają oni do dyspozycji nowoczesne modele Forda Transita Custom, które wyposażone są w rewelacyjne systemy bezpieczeństwa ESC, ABS i EBD. Oprócz tego w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie osób i bagażu AXA, a samochody posiadają pełne ASSISTANCE. Dla Państwa wygody w busach zamontowane zostały komfortowe fotele z rozkładanymi stolikami, na których można położyć niezbędne przedmioty. Obszerna przestrzeń bagażowa daje mnóstwo możliwości zabrania różnego rodzaju toreb i walizek. Poczucie świeżości zapewnia natomiast klimatyzacja z filtrem pyłowym, utrzymująca przyjemną temperaturę otoczenia.

Dzięki licznym promocjom, ofertom i kursom specjalnym przejazd naszymi busami do Holandii nie kosztuje dużo. W celu poznania dokładnej ceny, prosimy o kontakt telefoniczny (+48 664-310-669, +48 698-774-170), mailowy (kontakt@przewozy-plantan.pl) lub za pomocą formularza rezerwacyjnego. Dodajmy jeszcze tylko tyle, że wyjazd z Elbląga ma miejsce w środy i w niedziele, zaś powroty do Polski odbywają się w piątki i we wtorki. Więc? Zdecydowali się już Państwo na wyjazd z firmą Plantan? W takim razie do zobaczenia w Elblągu!


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119