Busy Gdańsk – Holandia

Busy do Holandii z Gdańska

Podstawą udanej podróży jest wybór odpowiedniego środka transportu, który powinien być nie tylko wygodny, ale i bezpieczny. To właśnie między innymi dlatego nasze busy do Holandii odjeżdżające z Gdańska, cieszą się tak dużym uznaniem wśród wielu osób. Pojazdy, jakimi są Fordy Transit CUSTOM, gwarantują wysoki komfort oraz możliwość odpoczynku, co jest szczególnie istotne w przypadku wielogodzinnych tras. Wygodne, miękkie siedzenia, klimatyzacja oraz system ogrzewania to tylko niektóre czynniki zwiększające wygodę podczas jazdy. Nie bez znaczenia jest także cena oferowanego przez nas przejazdu, która nie jest wysoka, przez co jest to rozwiązanie opłacalne. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie nasze pojazdy poddawane są regularnym przeglądom oraz kontrolom, co ma bezpośredni wpływ na Twoje bezpieczeństwo. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie.

Innym powodem, dla którego warto wybrać ten właśnie środek transportu, jest fakt, że zatrudnieni przez nas kierowcy dysponują niezbędną wiedzą oraz dużym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, dzięki czemu są oni w stanie dotrzeć do celu w sposób bezpieczny oraz punktualny. Busy z Trójmiasta jeżdżące do Holandii to również brak limitu związanego z bagażem, który spotkać można na lotnisku. Kwestia ta jest szczególnie ważna dla tych osób, które wyjeżdżają do innego kraju na dłuższy okres, a co za tym idzie – potrzebują wziąć ze sobą o wiele większą ilość rzeczy. Dajemy możliwość bezpośredniego dotarcia do celu, bez konieczności przesiadek. W cenę biletu zostało wliczone ubezpieczenie osób i bagażu AXA.


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119