Busy Gdynia – Holandia

Busy do Holandii z Gdyni

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać dostępne w naszej ofercie busy funkcjonujące na trasie Gdynia-Holandia, a jednym z nich jest atrakcyjna cena. Klientom zapewniamy liczne rabaty, zniżki oraz promocje, dzięki czemu rozwiązanie to uważane jest za niezwykle opłacalne. Co więcej, nawet nie posiadając zniżek, busy do Holandii z Gdyni okażą się lepszym i tańszym wyborem, w porównaniu z innymi środkami transportu. Na podróżujących czekają nowoczesne i zadbane pojazdy, jakimi są Fordy Transit CUSTOM, wyróżniające się niezawodnością w wielu sytuacjach. Jest to rozwiązanie przede wszystkim wygodne, a wszystko to za sprawą braku konieczności przesiadek. Jesteśmy w stanie podjechać pod wskazane przez Ciebie miejsce i dojechać bezpośrednio tam, gdzie chcesz się dostać. Podróżując z naszą firmą, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach, ponieważ w cenę biletu wliczone zostało ubezpieczenie osób i bagażu AXA, a wszystkie pojazdy posiadają pełne ASSISTANCE z natychmiastową wymianą na nowy.

Busy, którymi dysponujemy, są pojazdami pojemnymi, co oznacza, że podróżujący otrzymuje dużą przestrzeń oraz bagażnik, który jest w stanie przewieźć dużą ilość bagażu jednocześnie. Są one także nowoczesne i w pełni wyposażone, co ma wpływ na komfort jazdy. Dziś w busach znaleźć więc można nie tylko wygodne siedzenia, ale również nowoczesne systemy klimatyzacji, ogrzewania i nie tylko, dzięki czemu podróż w każdych warunkach będzie przyjemnym doświadczeniem. Wszystkie osoby chcące zarezerwować przejazd, zapraszamy do skorzystania z formularza znajdującego się na stronie lub kontaktu telefonicznego.


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119