Busy Koszalin – Holandia

Busy do Holandii z Koszalina

Jeśli znaleźli się Państwo na naszej stronie, to z całą pewnością potrzebują Państwo busa z Koszalina do Holandii. Nie ma potrzeby przeprowadzania dalszych poszukiwań, ponieważ dzięki firmie PLANTAN dotrą tam Państwo bez problemów. W każdą środę i niedzielę wyjeżdżamy z Koszalina, aby bezpiecznie dowieźć naszych klientów pod wskazany adres. Nie tracicie więc już Państwo czasu i pieniędzy na poszukiwanie innego środka transportu czy przesiadki.

W swojej ofercie posiadamy tylko niezawodne pojazdy marki Ford Transit Custom, komfortowo wyposażone i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa (pakiety ESC, ABS, EBD). Aby czuli się Państwo wyjątkowo bezpiecznie, w cenę biletu wliczyliśmy już ubezpieczenie osób oraz bagażu AXA, zaś samochody posiadają pełne Assistance. Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się o drogę. Komfort podróżowania zapewniają fotele ze składanymi stolikami, spora przestrzeń bagażową, a także klimatyzacja z filtrem pyłowym. Dzięki tym rewelacyjnym funkcjom dotarcie busem do Holandii staje się czystą przyjemnością.

A cena? Możemy zapewnić, że jesteśmy konkurencyjni! Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. U nas zawsze można znaleźć super okazję czy świąteczną promocję. Dlatego, aby otrzymać konkretną wycenę, prosimy o kontakt telefoniczny (+48 664-310-669, +48 698-774-170), mailowy (kontakt@przewozy-plantan.pl) bądź za pomocą formularza rezerwacyjnego. Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie znaleźć dla Państwa wyjątkową ofertę, ponieważ satysfakcja naszych klientów z otrzymanej usługi jest dla nas niezmiernie ważna. Zapraszamy do skorzystania z przewozów firmy PLANTAN!


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119