Busy Malbork – Holandia

Busy do Holandii z Malborka

Chcecie Państwo dostać się do Holandii, ale nie wiecie, jaki środek transportu wybrać? Firma PLANTAN ma nowoczesne busy, które umożliwiają oszczędność czasu, pieniędzy i dotarcie wprost pod wskazany adres!

Nasze komfortowe i nowoczesne samochody z pełnym wyposażeniem oraz pakietami bezpieczeństwa w niczym nie ustępują innym środkom lokomocji. Wręcz przeciwnie, mają nad nimi przewagę dzięki systemom ESC, ABS i EBD oraz kierowcom z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy. Wygodne fotele z rozkładanymi stolikami, spora przestrzeń bagażowa oraz klimatyzacja z filtrem pyłowym sprawiają, że Państwa podróż upływa w miłej i spokojnej atmosferze. Korzystając z busów firmy PLANTAN, nie muszą Państwo o nic się martwić, gdyż nasz ubezpieczyciel, firma AXA czuwa nad bezpieczeństwem Waszym i Waszych bagaży. A na dodatek cena za przejazd busem z Malborka do Holandii jest z całą pewnością konkurencyjna w stosunku do innych środków transportu i innych firm proponujących podobne usługi. Dzieje się tak dzięki możliwości skorzystania z ofert specjalnych i okresowych promocji. Wyjazdy mają miejsce dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele i przeznaczone są zarówno dla wszystkich osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa numery telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170, adres mailowy: kontakt@przewozy-plantan.pl, a także formularz rezerwacyjny. Zapraszamy do skorzystania z przewozów firmy PLANTAN!


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119