Busy Pomorskie – Belgia

Busy do Belgii z województwa pomorskiego

Powodów, dla których nasze busy do Belgii z województwa pomorskiego cieszą się tak dużym uznaniem, jest naprawdę wiele. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że ta właśnie forma transportu jest obecnie jedną z najwygodniejszych, a wszystko to za sprawą bogatego wyposażenia pojazdów. Nasi klienci mogą w nich znaleźć nie tylko klimatyzację, która jest nieoceniona podczas letnich upałów, ale i rozkładane stoliki, na których położyć można telefon, napoje, książkę oraz inne drobiazgi przydatne podczas podróży. Na uwagę zasługuje także cena busów odjeżdżających z Pomorza, które przemierzają trasę Polska-Belgia. Szacuje się, że rozwiązanie to jest jednym z najkorzystniejszych finansowo.

Klientom zgłaszającym się do naszej firmy proponujemy podróż nowoczesnymi i niezawodnymi Fordami Transit CUSTOM, wyróżniającymi się dużą pojemnością i wygodą. Osoby te nie muszą się o nic obawiać, ponieważ w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie zarówno osób, jak i bagażu AXA. Dajemy możliwość dotarcia wprost do miejsca docelowego, bez konieczności przesiadek, co jest bardzo wygodne. Na uwagę zasługuje także fakt, że każdy pojazd posiada pełne ASSISTANCE. Wszystko to sprawia, że nasze busy do Belgii z województwa pomorskiego dają gwarancję bezpieczeństwa podróży. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, znających trasy, dzięki czemu podróżujący otrzymuje gwarancję dotarcia do celu na czas. Należy także podkreślić, że pojazdy te poddawane są regularnym przeglądom, dzięki czemu klienci są w dobrych rękach. Przejazd zarezerwować można za pośrednictwem formularza lub też telefonicznie.

Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119