Busy Pomorskie – Holandia

Busy do Holandii z województwa pomorskiego

Holandia to cel podróży wielu Polaków. Kraj ten przyciąga nie tylko turystów, ale i osoby poszukujące pracy poza granicami naszego państwa. Dobrym pomysłem, by do niego dotrzeć, są busy do Holandii odjeżdżające z województwa pomorskiego. Jest to tani, sprawdzony i bezpieczny sposób na podróżowanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Busy z Pomorza do Holandii to gwarancja wygodnej jazdy, niezależnie od długości trasy. W dzisiejszych czasach pojazdy te kojarzone są przede wszystkim z komfortem oraz możliwością odpoczynku i relaksu. Co równie ważne, w przypadku busów nie istnieje określony limit bagażu, jaki spotkać można na lotniskach. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które wybierają się do Holandii na długi czas, przez co zmuszone są wziąć ze sobą wiele rzeczy. Oznacza to, że nie narzucamy klientom limitów związanych z wielkością czy też wagą toreb podróżnych, co jest bardzo wygodne.

Warto także wspomnieć o tym, że busy do Holandii z Pomorza, którymi dysponujemy, to nowoczesne pojazdy, które w niczym nie przypominają tych z przeszłości. Klientom oferujemy podróż nowoczesnymi Fordami Transit CUSTOM z pełnym wyposażeniem, na które składają się: system klimatyzacji, wygodne fotele oraz rozkładane stoliki, na których położyć można niezbędne drobiazgi. Nasi kierowcy podjadą pod wskazane miejsce, dzięki czemu podróżujący nie muszą tracić czasu na poszukiwanie transportu pośredniego. Busy odjeżdżające z województwa pomorskiego, których celem jest Holandia to także rozwiązanie opłacalne finansowo. W praktyce oznacza to, że podróż nimi będzie kosztować o wiele mniej, niż jak miałoby to miejsce w przypadku samolotów, czy też jazdy własnym samochodem.


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119