Busy Pomorskie – Niemcy

Busy do Niemiec z województwa pomorskiego

Niemcy to kraj, do którego Polacy wyjeżdżają bardzo chętnie – zarówno w celach zarobkowych, jak i turystycznych. Obecnie istnieje wiele możliwości dotarcia do tego właśnie państwa, spośród których na wyróżnienie zasługują busy. Dostępne w naszej ofercie busy z pomorza do Niemiec to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które poszukują wygodnego i bezpiecznego środka transportu. Busy Niemcy-Polska odjeżdżają z województwa pomorskiego i dają gwarancję bezpiecznej podróży. Od samego początku naszej działalności dbamy przede wszystkim o najwyższą jakość świadczonych usług, na którą składa się nie tylko wyposażenie pojazdów, ale i ubezpieczenie osób i bagażu AXA. Samochody, jakimi dysponujemy to Fordy Transit CUSTOM, które posiadają niezbędną dokumentację dającą możliwość przewozu osób. Są one również poddawane okresowym przeglądom.

Zatrudniani przez nas kierowcy nie tylko doskonale znają trasy, ale też dbają o komfort oraz zadowolenie pasażerów. Odpowiedzialny i sprawdzony przewoźnik troszczy się zarówno o podróżujących, jak i o swoich pracowników, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Oferowane przez nas przewozy do Niemiec z województwa pomorskiego to również gwarancja ponadprzeciętnego komfortu. Busy wyposażone zostały w wygodne, miękkie fotele, ogrzewanie, jak również system klimatyzacji, który jest nieoceniony latem. W praktyce oznacza to, że każda podróż, niezależnie od warunków pogodowych, będzie przyjemnym doświadczeniem. Pojazdy te to także duża mobilność, dzięki czemu istnieje możliwość transportu osób bezpośrednio do miejsca docelowego, bez konieczności przesiadek. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie.


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119