Busy Słupsk – Holandia

Busy do Holandii ze Słupska

Poszukują Państwo transportu ze Słupska do Holandii? To świetnie, bo właśnie tym się zajmujemy! Do Państwa dyspozycji oddajemy najnowszą wersję Forda Transita Custom z pełnym wyposażeniem i pakietem bezpieczeństwa. Dzięki systemom ESC, ABS i EBD, w jakie wyposażone są nasze busy, dostaną się Państwo do Holandii szybko i bezpiecznie. Komfort jazdy zapewnią wygodne fotele z rozkładanymi stolikami oraz klimatyzacja z filtrem pyłowym. Mamy również dla Państwa obszerną przestrzeń bagażową. Oczywiście nawet najlepiej wyposażone pojazdy nie spełnią swojej roli, jeśli nie będą prowadzić ich stosowni kierowcy. A tylko takich zatrudniamy: z wieloletnim doświadczeniem, uprzejmych, stawiających na pierwszym miejscu satysfakcję i bezpieczeństwo klienta. W każdą środę i niedzielę nasz bus przyjeżdża do Słupska, aby zabrać Państwa pod wskazany adres w Holandii. Dzięki temu nie tracicie Państwo czasu na znalezienie transportu docelowego, a podróż znacznie się skraca. Do Polski wracamy w każdy piątek i wtorek.

Zapewne zastanawiają się Państwo nad kosztem przejazdu takim busem do Holandii ze Słupska? Otóż jesteśmy konkurencyjni. W celu ustalenia dokładnej należności prosimy o kontakt, gdyż istnieje wiele promocji, ofert czy kursów, z których mogą Państwo skorzystać i cieszyć się fantastyczną podróżą w rewelacyjnej cenie. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie (+48 664-310-669, +48 698-774-170), mailowo (kontakt@przewozy-plantan.pl) bądź za pomocą formularza rezerwacyjnego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z busów firmy PLANTAN!


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119