Busy Słupsk – Niemcy

Busy do Niemiec ze Słupska

Chcą Państwo dostać się busem ze Słupska do Niemiec, ale nie jesteście pewni, z jakiej firmy usług skorzystać? Tak wiele jest ich przecież obecnie na rynku! Jeśli jednak zależy Państwu na:

  • bezpieczeństwie,

  • komforcie,

  • szybkości

oraz

  • konkurencyjnych cenach,

to trafili Państwo pod właściwy adres! Firma PLANTAN dwa razy w tygodniu (w środy i w niedziele) organizuje przewozy osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych z Polski do Niemiec.

Bezpieczeństwo podróży zapewnią Państwu nowoczesne systemy, w jakie wyposażone są nasze najnowsze modele Forda Transita Custom. System ESC umożliwia kontrolę nad torem jazdy, ABS zwiększa skuteczność nagłego hamowania, zaś EBD zapobiega poślizgowi pojazdu. Nad wszystkim czuwają jednak wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, do których mamy 100% zaufanie.

Komfort jazdy gwarantują wygodne fotele z rozkładanymi stolikami, na których mogą Państwo położyć kawę czy gazetę. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, w naszych busach zawsze panuje przyjemna temperatura, którą zawdzięczamy nowoczesnej klimatyzacji z filtrem pyłowym. Na dodatek obszerna przestrzeń bagażowa zwiększa komfort podróżowania na długich trasach.

Niewątpliwie bardzo ważna jest dla Państwa szybkość dojazdu na miejsce przeznaczenia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy już, jak tego dokonać. Niezależnie od celu podróży mogą Państwo być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć się na miejscu o właściwej porze.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważny jest dla Państwa koszt przejazdu busem ze Słupska do Niemiec. W tym celu prosimy o kontakt, gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, chcąc zapewnić mu jak najkorzystniejsze warunki cenowe. W cenę biletu wchodzi oczywiście ubezpieczenie Państwa osoby oraz bagażu w AXA. Na zgłoszenia czekamy pod numerem telefonu: +48 664-310-669 lub +48 698-774-170, a także pod adresem e-mail: kontakt@przewozy-plantan.pl. W celu dokonania rezerwacji przejazdu można również skorzystać z formularza rezerwacyjnego.

Do zobaczenia w Słupsku!

Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119