Busy Szczecin – Holandia

Busy do Holandii ze Szczecina

Mieszkając w Szczecinie lub okolicach z całą pewnością mają Państwo mnóstwo możliwości dostania się busem do Holandii. Pozwólcie jednak przedstawić sobie ofertę firmy PLANTAN. Jesteśmy bowiem pewni, że po zapoznaniu się z nią, nie skorzystacie już z usług innego przewoźnika. Oto, co nas wyróżnia:

  • Bezpieczeństwo – jest dla nas i dla naszych klientów wartością nadrzędną. Dlatego jeździmy tylko nowoczesnymi busami marki Ford Transit Custom, posiadającymi pełne wyposażenie i pakiety bezpieczeństwa (ESC, ABS, EBD). Trasy obsługiwane są przez doświadczonych kierowców, którzy potrafią zapanować nawet nad najtrudniejszymi warunkami drogowymi. Oprócz tego w cenie biletu znajduje się ubezpieczenie osób oraz bagażu AXA, a nasze samochody posiadają pełne Assistance.

  • Komfort – zapewniają wygodne fotele ze składanymi stolikami, na których mogą Państwo położyć niezbędne rzeczy. Na dodatek obszerna przestrzeń bagażowa zwiększa wygodę podróży. I jeszcze klimatyzacja z filtrem pyłowym, która spełnia swoją funkcję zarówno mroźną zimą, jak i upalnym latem.

  • Fantastyczna cena – ponieważ rozumiemy, że nikt nie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Dlatego u nas mają Państwo możliwość skorzystania z wielu wyjątkowych promocji, ofert okresowych i innych pakietów, co sprawia, że jesteśmy konkurencyjni na rynku przewozów osób do Holandii.

  • Niezawodność – z nami zawsze trafią Państwo pod właściwy adres. Dwa razy w tygodniu (w każdą środę i niedzielę) wsiadacie Państwo w Szczecinie, a wysiadacie tam, gdzie chcecie w Holandii. Bez straty czasu na szukanie transportu pośredniego i bez przesiadek.

  • Niesamowite warunki, prawda? Dlatego w celu ustalenia szczegółów Państwa podróży busem ze Szczecina do Holandii, prosimy o kontakt telefoniczny (+48 664-310-669, +48 698-774-170), mailowy (kontakt@przewozy-plantan.pl) lub poprzez formularz rezerwacyjny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy PLANTAN!


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119