Busy Zachodniopomorskie – Belgia

Busy do Belgii z województwa zachodniopomorskiego

Busy to dziś jeden z najchętniej wybieranych środków transportów. I nic dziwnego – mogą one dojechać niemalże wszędzie, bez konieczności przesiadek, a usługi tego typu dają możliwość podróżowania nie tylko po Polsce, ale też po innych krajach. Przykładowo, coraz więcej osób zamieszkujących województwo zachodniopomorskie decyduje się wynająć bus do Belgii za pośrednictwem naszej firmy. Klienci mają do dyspozycji nowoczesne, przestronne i zadbane pojazdy, które wyposażone zostały w różnego rodzaju udogodnienia, takie jak systemy klimatyzacji, miękkie fotele oraz niewielkie i praktyczne stoliki, mające pozytywny wpływ na komfort podróży.

Podróżowanie busem daje gwarancję wygody, nawet w przypadku wielokilometrowych tras. Dzięki nowoczesnej i niezawodnej flocie pojazdów, jakimi są Fordy Transit CUSTOM, istnieje możliwość dotarcia na czas do wybranego celu, bez najmniejszego nawet ryzyka zabłądzenia. Wszyscy nasi kierowcy dysponują niezbędną wiedzą oraz doświadczeniem, dzięki czemu podróżujący czują, że są w dobrych rękach. Na uwagę zasługuje także fakt, że busy nie narzucają limitu związanego z bagażem, który spotkać można m.in. na lotniskach. Jest to niezwykle istotne w przypadku, w którym to dana osoba wyjeżdża na dłuższy czas, a co za tym idzie – musi wziąć ze sobą o wiele więcej rzeczy. Decydując się na podróż busem, można więc zabrać wszystko to, co niezbędne. Co równie ważne, w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie osób i bagażu AXA, a wszystkie samochody posiadają pełne ASSISTANCE. Rezerwacja dokonywana jest telefonicznie lub za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej.


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119