Busy Zachodniopomorskie – Holandia

Busy do Holandii z województwa zachodniopomorskiego

Dziś busy cieszą się ogromną popularnością, niezależnie od tego, czy cel podróży znajduje się w Polsce czy też poza jej granicami. Powodów, dla których warto zdecydować się na ten właśnie środek transportu, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim busy do Holandii odjeżdżające z województwa zachodniopomorskiego, to bardzo duża oszczędność dla podróżujących. Bilety nie są drogie, a na klientów czekać mogą atrakcyjne rabaty. Niewątpliwym atutem podróży busem jest też wysoki komfort, a wszystko to za sprawą ogrzewania, klimatyzacji, rozkładanych foteli i nie tylko. W praktyce oznacza to, że nawet wielogodzinna jazda, zarówno w upale, jak i mrozie, będzie wygodna i przyjemna. Dysponujemy niezawodnymi Fordami Transit CUSTOM, które są w stanie dojechać bezpośrednio do celu, dzięki czemu nasi klienci unikają problemów związanych z przesiadkami.

Warto także wspomnieć, że w przypadku busów nie obowiązuje limit bagażu, z którym spotkać się można na lotnisku. Dla wielu klientów jest to bardzo wygodne, szczególnie wtedy, gdy planują oni dłuższy wyjazd. Pojemne bagażniki bez trudu zmieszczą nawet największe walizki. Dzięki niezawodnym systemom, jak i doświadczonym i wykwalifikowanym kierowcom, istnieje możliwość szybkiego oraz bezproblemowego dotarcia do celu. Nasi kierowcy przemierzają te same trasy od długiego czasu, przez co znają je bardzo dobrze. Oznacza to, że nie ma mowy o pomyłce, czy też zabłądzeniu. Busami do Holandii, odjeżdżającymi z województwa zachodniopomorskiego, powinny więc zainteresować się te osoby, dla których liczą się komfort, bezpieczeństwo oraz niskie koszty podróży.


Odjazd z Polski

Busy Polska – Holandia odjeżdżają w każdą środę i niedzielę. W Polsce przejeżdżamy przez Starogard Gd., Pelplin, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gd., Tczew, Pruszcz Gd., Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin oraz okolice tych miast. Potem Niemcy i dowolne miejsce w Holandii.

Odjazd z Holandii

Busy Holandia – Polska odjeżdżają z Holandii w każdy piątek i wtorek. W Holandii zabieramy Cię z dowolnego miejsca. Potem Niemcy i Polska, czyli: Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gd., Tczew, Nowy Dwór Gd., Elbląg, Malbork, Pelplin, Starogard Gd.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji przejazdu pod numerami telefonu: +48 664-310-669 oraz +48 698-774-170

W celu uzyskania informacji drogą mailową prosimy o skorzystanie z adresu kontakt@przewozy-plantan.pl lub z formularza kontaktowego obok.

W kwestii rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego (kliknij) lub kontakt telefoniczny.

Nr konta właściwy do wpłat w PLN:
PL 62 2490 0005 0000 4520 5025 3536

Nr konta właściwy do wpłat w EUR:
PL 70 2490 0005 0000 4600 2411 8119